To jest szablon ISP. Możesz mieć taką stronę za 69 zł/m-c w ciągu kilku godzin - testuj za darmo przez 30 dni!

Wybierz kolor

Zobacz pozostałe szablony

Łukasz Jan Tomasz Mateusz

W NIEDZIELĘ I UROCZYSTOŚCI:
Godz.: 8.00, 10.00 (młodzieżowa), 11.30 (dziecięca), 13.00 (Suma), 18.00,

W DNI POWSZEDNIE:
Godz.: 7.00 i 18.00

SPOWIEDŹ:
Poniedziałek - Sobota 15 minut przed Mszą Św.
Niedziela i Święta - podczas każdej Mszy Św. 

WTOREK I CZWARTEK: 18.30 - 19.15
SOBOTA: 12.00 - 13.00

Adres:
ul. Józefa Czyżewskiego 16
80-336 Gdańsk
tel. 884 000 496

e-mail: biuro@strony-parafialne.pl

16 marca 2020

Wierni w kontakcie

Wierni w kontakcie­ to hasło często przewijające się, gdy mowa o Internetowym Systemie Parafialnym. Nie jest to wyłącznie hasło reklamowe, a nasza filozofia - drogowskaz, pokazujący cel naszego działania i sposób jego realizacji.
 
Projektując strony internetowe oparte na ISP, chcemy, żeby były one narzędziem komunikacji między wiernymi a parafią. Naszym celem jest, by wierni mieli możliwość nieustannego kontaktu z duszpasterzami oraz wspólnotą parafialną właśnie poprzez stronę internetową.
 
Realizując naszą misję, my również jesteśmy wierni w kontakcie. Pozostajemy do dyspozycji użytkowników w sprawach technicznych, takich jak hosting,  domeny i konta pocztowe. Usuwamy ewentualne błędy oraz pomagamy przywrócić przypadkowo skasowane treści. Dodatkowo, możemy pomóc wprowadzić treść na stronę. Przeprowadzamy także szkolenia dla nowych zespołów redakcyjnych.

Zespół Strony-Parafialne.pl


Zdjęcia

Pielgrzymka

Parafia

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
125 0.16039204597473